FIDES Petfood uviedol novú radu krmív, ďalšiu k vždy spoľahlivým Euro-Premium pre psov, ku ktorej môžete teraz pridať FIDES Breeder Line, čo je profesionálna trieda potravy pre Vaších psov.
Stáva sa skutočnosťou, že domáce zvieratá sa považujú za rovnoprávneho člena rodiny. Chceme sa vidieť ako zodpovedný partner tohoto unikátneho vzťahu medzi Vami a Vaším domácim zvieraťom.
FIDES Petfood Vam ponúka zdravé a dobre vyvážené druhy krmív pre domáce zvieratá. Tieto krmivá sú vyrobené z chutných surovín ktoré spĺňajú všetky nutričné potreby Vášho psa alebo mačky. Spolu s Vami, aj my chceme dať Vášmu zvieratku každú možnú príležitosť k dĺhému a vitálnému životu.
FIDES Petfood spolupracuje s týmom veterinárov, bio-inžinierov, technikov, a špecialistami nutriológie. Títo všetci sa naplno snažia, aby ich vedomosti a skúsenosti boli k dispozícii a tak pomohli ešte viac rozvíjať a optimalizovať náš sortiment.
Úspech všetkých našich výrobkov je založený na obrovských vedeckých pokrokoch, čo musí viesť k značnému zdokonaleniu kvality života Vášho psa či mačky. Nakoniec, neustále je investované do ďalšieho výskumu a nepretržitého rozvoja našich už existujúcich a aj nových línií výrobkov.
Váše oblúbené zvieratko sa môže spoľahnúť a zaslúži si istotu ponúkanú FIDES Petfood.

Hans Depré
riaditeľ managementu